24.3.2018 Sobotní soutěž festivalu Arabesque v orientálních tancí

24th of March 2018/ Saturday dance contest of festival Arabesqu cup

Morning bellydance contest is for kids. Dopolední blok soutěže je určen pro dětské tanečnice: solo do 12 let, nad 12 let , dueta, skupiny do 12 let, skupiny nad 12 let .
Afternoon bellydance contest is for adults. Odpolední blok soutěže je určen pro dospělé tanečnice: solo RS profi ( vystupující tanečnice, lektorky tance) , semiprofi ( tanečnice a studentky tance s  menšími zkušenostmi) orient fusion, oriental RS, folklor.  Dueta, skupiny orientálních tanců, skupiny folkloruních orientálních tanců.
Special solo dance and art contest in the year 2018 ! You can looking forward. Many news !
Ticket / Lístek pro širokou veřejnost na soutěž v orientálních tancích je možné zakoupit v předprodeji TS Shareefa z.s. za 99 kč, nebo na místě za 140 kč.

Lístky pro mimoboleslavské - ozvěte se o kolik lístků a na jakou show máte zájem na festivalarabesque@gmail.com . Platba lístků je možná předem na účet spolku: TS Shareefa z.s. (EXPO Bank CZ a.s. ) : č.u.510 612 0003   Kód EXPO banky : 4000 . IBAN : CZ03 4000 0000 0051 0612 0003 SWIFT: EXPNCZPP

 
English proposition for festival Arabesque cup 2018
English application form for festival Arabesque cup 2018
 
Přihlašování do soutěže a podmínky soutěže jsou spuštěny od 26.12.2017 /k 1.3. 2018 bude ukončena možnost se hlásit do taneční soutěže.
Přihláška na festival Arabesque cup 2018 ke stažení zde
 
Letos na Vás čeká mnoho novinek, např. v solo kategorii : tanec s (za) vějířem** pro sólové tanečnice. ** Jakýkoliv typ vějíře, tzn. např. hedvábné, flamenkové apod. Sóla budou dělena dle věku tanečnice.
 
Soutěž je opět festivalová, tzn. je určena pro aktivní účastníky festivalu Arabesque, minimální účast na jednom semináři ( u skupin se to týká opětovně alespoň 3 členek skupiny, v duetu obou z duetu).  Ostatní novinky a kategorie, podmínky jsou ke stažení v souboru festival arabesque 2018 all zde na stránkách. 
Zájemkyně, které chtějí vystoupit a nechtějí soutěžit, mohou zatančit na páteční Opening Gala night - open stage. Oppening night je otevřena všem tanečním a hudebním vystoupením : bellydance, oriental dance fusion, folkloric oriental dance, flamenko a je určena aktivním tanečnicím festivalu Arabesque 2018, minimální účast na jednom semináři. 
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte se ozvat na email organizátora, nebou zprávou facebook. 
 
Místo a čas konání sobotní soutěže FA 2018 24.3.2018 9 - 16h. tělocvična Středního odborného učiliště na Jičinské ulici 1025, vchod boční z ulice Kollárova, Mladá Boleslav. Jeden z ročníků zde již probíhal v minulosti.
 
Výhry a motivace: Dáte o sobě vědět. Získáte zpětnou vazbu, získáte prima zážitek. Získáte  sponzorský dar např. od fa. PRECIOSA ORNELA, a.s. Máte možnost vyhrát: medaile, pohár,diplom, spolupracovat s festivalem Arabesque ČR , a další.
 

Art contest FA 2018/  Výtvarná soutěž festivalu Arabesque 2018

Pro představu naše video festivalu Arabesque z ročníku 2016 Výtvarná soutěž - link
youtu.be/miamYptr55k
 
Děti do 15 let:  tanečnice s ( za) vějířem na čtvrtce velikosti A3 . Velikost čtvrtky Á3 je nutné dodržet.
Povolené techniky: malba, kresba. Dílo musí být ze zadní strany označeno čitelně: jméno, přijmení, věk, město bydliště, kontaktní email.
Dospělí od 16 let: plaketa (nebo medaile) s taneční tématikou, dle vlastní fantazie.
Povolené techniky: scrapbooking, malba, kresba. Dílo musí být ze zadní strany (nebo na přiloženém papíru) označeno čitelně: jméno, přijmení, věk, město bydliště, kontaktní email.
Rozměry plakety ( medaile) pro dospělé  jsou doporučené 15 x 10 cm. Maximální povolená velikost je 30 * 30 cm.

Obrázky, plakety, můžete přímo donést do klubu Maxík, U Stadionu 1234, Mladá Boleslav, 1.patro. Pondělky 17-19h. , středy 10-12h., 16-18h.

Zasílání do soutěže poštou: TS Shareefa z.s. , Na Radouči 1248, 29301 Mladá Boleslav. Zvolte velikou obálku, nebo tubus. Nepřehýbat prosím.

Výherci budou oznámeni a výhry budou předány v pátek 23.3.2018 na Opening Gala night, open stage, která se bude konat od 18h. Výhry předáváme fyzicky umělci, či jeho zástupci.  Vybraní výherci budou informováni emailem, který uvedli jako kontaktní,  o umístění v týdnu od 1. do 11.března 2018.

Výhry: 1-.3. místo diplom. 1. místo knižní publikace, sponzorský dárek od fa. Preciosa Ornela a.s., krásné výtvarné potřeby, možnost vystavovat na spřátelených festivalech. Mediální prezentace aj.

 

Vybraná výtvarná díla budou vystavena po dobu konání festivalu Arabesque. 

Neumístěná díla bude možné dle dohody vyzvednout v klubu TS Shareefa v týdnu od 28.3.2018 do 15. dubna 2018.

Výhry, ani výtvarná díla poštou nezasíláme. Děkujeme za pochopení.

 
Profesionální fotografie ze soutěže můžete objednávat zde :
The first pics of the Gala Show are now available on http://jingoo.com/alainscherer
AS17-ArabesqueGalashow
Password : 2017

.
Feel free to visit, share and command your favorite pictures

Výsledková listina, results, FA 2017 download here

Results_vysledky tanecni soutěže FA 2017.pdf (490709)

 

Myšlenky, cíle mladoboleslavského festivalu Arabesque 2018

- bourat stereotypní mýty o orientálních tancích, respektive tancích Blízkého a Středního Východu, bellydance  

- představovat  rozmanitost s bohatou  historii flamenka, i orientálních tanců, a tanců B. a S.V. A to na taneční show, na soutěžní přehlídce, a na seminářích

- vzdělávat studentky tance, lektorky a tanečnice

- motivovat studentky tance, lektorky a tanečnice. Dávat prostor originalitě jednotlivých tanečnic. Věříme, že každá tanečnice je osobitá a nenapodobitelná. Můžete předvést svou znalost folklórních tanců, originalitu ve fusion orient stylech, i čistotu stylu klasického "raks sharky" na Opening Gala night a na soutěžní taneční přehlídce

- propojovat taneční komunitu "bellydance" tanečnic ČR a ze zahraničí

- propojovat veřejnou laickou a taneční komunitu

- oslavovat společně naší vášeň a lásku k tanci a taneční kultuře

Stránka na facebooku www.facebook.com/festivalArabesque/

Kontakt

Festival Arabesque Mladá Boleslav

festivalarabesque@gmail.com

TS Shareefa - Eva Hlávková , DiS.
FESTIVAL ARABESQUE
TS Shareefa z.s.
Mladá Boleslav

9th annual festival of dance and oriental culture Arabesque in Mlada Boleslav city is from
23th till 25th of March 2018

Vyhledávání

Prodejci kontaktuje nás  s nabídkou, pokud nabízíte taneční oblečení , kostýmy pro tanečnice, botky na tanec,  divadelní a dekorativní kosmetiku , originální šperky, orientální vůně, a jiné. Kontaktujte nás  na emailu  festivalarabesque@gmail.com . 

Velice rádi Vás přivítáme v Mladé Boleslavi a představím Vás návštěvníkům festivalu Arabesque Mladá Boleslav.  

Festival Arabesque se koná od  23. do 25.března 2018 ! Vaše účast je možná  v termínu 23.3. 16 až 20h. a nebo 24.3. 9 až 17h. po dobu konání soutěže v tělocvičně při SOU, Jičinská 1025 v M.Boleslavi, či při večerní Galashow 24.3. 17 -20: 30 na vestibulu sálu DPS Havlíčkova 71 , či v obou dvou dnech.

© 2014 všechna práva vyhrazena

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode